معاون وزیر راه و شهرسازی فرصت استان ها را برای تامین اراضی، پالایش نهایی متقاضیان و اجرای طرح نهضت ملی مسکن پایان خردادماه ۱۴۰۱ عنوان کرد و گفت: اراضی یک میلیون و ۳۶۴ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن با کاربری مسکونی تامین شده است.

به گزارش اخبار ساختمان، معاون مسکن و ساختمان در نشست بررسی پیشرفت تامین اراضی، تعیین تکلیف متقاضیان نام نویسی شده و اجرای عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن گفت: همکاری سایر دستگاه ها و سازمان ها در تامین اراضی طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر تامین اراضی توسط وزارت راه و شهرسازی راهکاری است که می تواند برای رفع نیاز مردم به مسکن موثر باشد.

محمود زاده با تأکید بر اینکه سایر دستگاه ها نیز باید در تامین اراضی طرح نهضت ملی مسکن اهتمام داشته باشند خاطر نشان کرد: بر اساس قانون، استانداران، رییس شورای مسکن استان هستند و مسئولیت تأمین مسکن در استان ها و شهر‌های کشور برعهده آنهاست.

سیستان و بلوچستان و بوشهر رکورد داران تامین زمین در طرح نهضت ملی مسکن

معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: بیشترین تامین زمین در سیستان و بلوچستان و بوشهر و کمترین اراضی در کردستان، لرستان، کرمان، تهران تامین شده است.

محمودزاده بر اهتمام سایر دستگاه ها برای تامین اراضی طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از متقاضیان به کارتابل استان ها معرفی شده اند تا روند پالایش آنها تکمیل شود.

نشست بررسی پیشرفت تامین اراضی، تعیین تکلیف متقاضیان نام نویسی شده و اجرای عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن که امروز ۳۱ اردیبهشت ماه به ریاست رستم قاسمی و با حضور تمامی معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه مسکن و شهرسازی، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارتخانه درحوزه مسکن و همچنین مدیران کل راه و شهرسازی استان ها برگزار شد.

در نشست بررسی روند پیشرفت اجرای طرح نهضت ملی مسکن همچنین معاون وزیر راه و شهرسازی به تمامی مدیران کل راه و شهرسازی تاکید کرد که حداکثر تا پایان خردادماه فرصت دارند تا درخصوص تامین اراضی، تعیین تکلیف متقاضیان طرح و اجرای طرح نهضت ملی مسکن اقدام کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
EnglishSaudi ArabiaIran