موفق:
سازمان صمت از مسابقات نماچینی آجر حمایت می‌کند
رئیس سازمان صمت اصفهان با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان حامی مسابقات نماچینی آجر اصفهان خواهد بود، گفت: برنامه‌ریزی میکنیم تا در هر نمایشگاهی چنین مسابقاتی را نیز داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر، ایرج موفق در آئین این مسابقات ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص بهره برداری از نمایشگاه بزرگ اصفهان و راهاندازی نمایشگاه صنعت ساختمان اظهار داشت: ایجاد چنین زیرساختی با توجه به پتانسیل‌ها و توانی که در استان اصفهان وجود دارد نیاز بود که خوشبختانه محقق شد و در نظر داریم تعدادی از نمایشگاه‌های بین المللی تهران را در اصفهان برگزار کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه برگزاری مسابقات آزاد کشوری نماچینی در کنار افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان اتفاق مبارکی است، ابراز داشت: برگزاری چنین مسابقاتی در کنار نمایشگاه می‌تواند ارتباط خوبی بین تولید کننده و مصرف کننده ایجاد کند.
رئیس سازمان صمت اصفهان اضافه کرد: از سوی دیگر باید توجه داشت که برگزاری مسابقات مهارت در کنار هر نمایشگاه تخصصی امری ضروری است و باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان حامی مسابقات نماچینی آجر اصفهان خواهد بود، اضافه کرد: برنامه‌ریزی میکنیم تا در هر نمایشگاهی چنین مسابقاتی را نیز داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
EnglishSaudi ArabiaIran